ART / Oil paintings / Oil painting 11809296
nr 1180 9296
Sten Ahlberg
(f. 1952), Sverige
Sten Ahlberg (b. 1952), Sverige. Utan titel, signerad. Olja på duk, 50x60 cm,
OIL PAINTING, Utan titel, signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Sten Ahlberg, Swedish painter, born 1952.
800
SEK 1300
Monday April 30 2018
at 19:56:57
1.200 kr
800 kr
900 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr (Robot)